testowe ![]() Fujifilm Instax WIDE Evo - elegancja i kreatywność w szerszym wymiarze - cena i dostępność![]() ![]() 21 stycznia 2025 r. Fujifilm Europe GmbH, dział Imaging Solutions, poinformował o wprowadzeniu na rynek hybrydowego aparatu natychmiastowego Instax WIDE Evo - najnowszego przedstawiciela cieszącej się popularnością linii aparatów natychmiastowych i drukarek do smartfonów Instax. W dzień później w salach Muzem Gazowni Warszawskiej odbyła się oficjalna, pierwsza w Polsce, prezentacja tego oryginalnego i eleganckiego aparatu.
![]()
W murach Muzeum Gazowni Warszawskiej, znajdującej się przy ul. Seweryna Krzyżanowskiego 7, wynajętych na potrzeby premiery Instax'a Wide Evo firmie udało się zgromadzić naprawdę sporą grupę gości, głównie młodych mniej lub bardziej aktywnych osób w różnego rodzaju mediach społecznościowych, którym może być lub jest bliska idea korzystania ze sprzętu marki Instax.
![]()
Wyjątkowa hybrydowa forma WIDE Evo łączy w sobie przyjemność i satysfakcję korzystania z tradycyjnej funkcjonalności aparatu natychmiastowego oraz zalety obrazowania cyfrowego, czyli możliwość edycji, zapisu i udostępniania zdjęć. WIDE Evo podnosi te funkcje na wyższy poziom, udostępniając możliwość tworzenia obrazów w szerokim formacie oraz wydruku odbitek na filmach natychmiastowych instax WIDE (dostępnych oddzielnie). Aparat ma również szereg innych zaawansowanych funkcji zaprojektowanych w celu zwiększenia możliwości kreatywnych związanych z fotografowaniem.
![]() Fujifilm Instax WIDE Evo umożliwia kreatywną metodę kronikowania najważniejszych życiowych wydarzeń, budując pomost między fotografią cyfrową i analogową, a fotografia hybrydowa zapewnia fotografowi swobodę i elastyczność decyzji, które kadry przeznaczyć do natychmiastowego wydruku, które udostępnić, a które zachować w pamięci na później.
![]()
Dodatkowo, dla wzbudzenia kreatywności i zachęcenia do udostępniania wykonanych zdjęć, aplikacja instax WIDE Evo wyposażono w nową funkcję „Discover Feed”. Umożliwia ona przeglądanie wydrukowanych zdjęć instax udostępnionych w zakładce Discover Feed przez innych użytkowników aparatów WIDE Evo w formie galerii fotograficznej wraz z informacjami na temat ustawień obiektywu, efektów filmu, stopnia natężenia efektu dla danego zdjęcia oraz wybranego stylu filmowego. Ponadto, za pomocą systemu Bluetooth, użytkownicy mogą zaznaczać ulubione efekty nałożone na zdjęcia i odtwarzać kombinacje ustawień na swoim aparacie za pośrednictwem wspomniane aplikacji.
data dodania: 24-01-2025
godzina dodania: 16:01
odsłon: 725 powrót na stronę główną »
![]() Komentarze![]() sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() Wydanie Specjalne Foto-Kuriera 1/24 - Obiektywy bez tajemnic - w najlepszych salonach prasowych i on line Wydanie Specjalne Foto-Kuriera 1/24 - Obiektywy - jest w najlepszych salonach prasowych oraz w naszym e-kiosku. Czy wiecie jaka jest średnia wartość obiektywu zamieszczonego w tej publikacji mieszczącej m.in. opisy ponad 110 obiektywów? Czym się różnią obiektywy do bezlusterkowców od tych do lustrzanek? Co to jest skala odwzorowania? Jaki kąt widzenia ma dany obiektyw? Co to jest bokeh i jak go kreować? Na te i wiele innych pytań znajdziecie w nim odpowiedź. ![]() Test Epsona EcoTank L8180 - fotograficzna jakość do A3+ (a nawet do 2 m długości) przy niskiej cenie w Pierwszy raz na temat tej drukarki pisaliśmy w wydaniu specjalnym Foto-Kuriera 2/21 w grudniu 2021 roku, ale dopiero teraz ten ciekawy model 6-cio kolorowej drukarki A3+ w systemie EcoTank trafił pod nasze redakcyjne strzechy. Dzięki temu mogliśmy go przetestować, a teraz dzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami. ![]() Test Nikona Z50II - wreszcie poprawiony, z matrycą APS-C 7 listopada 2024 r., po ponad pięciu latach od premiery Nikona Z50 (10.2019 r.), Nikon zaprezentował swój najnowszy, również produkowany w Tajlandii, model bezlusterkowca o symbolu Nikon Z50II. Jest to nadal budżetowy aparat typu DX, czyli z matrycą APS-C o rozdzielczości 20,9 mln pikseli, ale wprowadzono w nim sporo dobrych modyfikacji likwidując przepaść technologiczną między modelem APS-C, a współczesnymi modelami pełnoklatkowymi tego producenta. W grudniu egzemplarz finalny trafił do naszej redakcji, a w dalszej części prezentujemy pełny test tego modelu aparatu. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |