Wydania FK: 180,
publikacje: 9538,
wydarzenia: 2237,
opisy i testy: 2167,
galerie zdjęć: 309865,
użytkownicy: 10036
Trwa wyszukiwanie informacji - proszę czekać ...
Wyniki wyszukiwania dla podświetlonej kategorii
Sigma 70–200 mm f/2,8 EX DG OS HSM
Sigma 70–200 mm f/2,8 EX DG OS HSM to zmiennoogniskowy teleobiektyw, który oferuje profesjonalne funkcje i wyjątkowo dobrą jakość obrazu przy bardzo rozsądnej cenie.
Nawet przy maksymalnym otworze przysłony f/2,8, obiektyw zapewnia doskonałą ostrość i, w połączeniu z efektywną stabilizacją obrazu (OS) oraz szybkim i cichym systemem AF (HSM), nadaje się do wykonywania wymagających fotograficznie tematów, takich jak: fotografia natury, sportu i fotografia dokumentalna. Dostępny z mocowaniami dla większości marek aparatów, i przystosowany do pracy z matrycami APS-C i pełnoklatkowymi, obiektyw ten stanowi perfekcyjny wybór zarówno dla wymagających fotoamatorów, jak i profesjonalnych fotografów.
Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024
Serwis Foto-Kurier.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodĂÂ na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglĂÂ darki. WiĂÂcej informacji o celu ich wykorzystania znajdziesz w Polityce cookies