testowe Tamron 35-150 mm f/2,8-4 DI VC OSDTamron 35-150 mm f/2,8-4 Di VC OSD to wszechstronny obiektyw posiadający bardzo wygodny zakres ogniskowych, od klasycznego szerokiego kąta 35 mm do teleobiektywu 150 mm. Jest jasny i odporny na niekorzystne warunki pogodowe, ma stabilizację obrazu. Obiektyw jest zgodny z pełną
klatką, ale może być również używany z aparatami wyposażonymi w matryce formatu APS-C.
Dzięki przysłonie f/2,8-4, wbudowanej stabilizacji obrazu i szybkiemu automatycznemu ustawianiu ostrości, obiektyw idealnie nadaje się do wielu różnych typów fotografowania i doskonale odnajdzie się w licznych sytuacjach zdjęciowych, od krajobrazu po sport i zdjęcia portretowe. Innymi słowy, idealny obiektyw do wszechstronnej fotografii i podróżowania!
Tamron 35-150 mm f / 2,8-4 Di VC OSD jest wyposażony w podwójne procesory co zapewnia maksymalną wydajność stabilizacji obrazu i autofokusa. Stabilizacja obrazu jest cenną funkcją, która pozwala fotografować z większą swobodą w dostępnym świetle.
Odporność na złe warunki pogodowe i zaawansowana konstrukcja optyczna
Tamron 35-150 mm f / 2,8-4 Di VC OSD to dobrze zbudowany obiektyw o eleganckim wyglądzie i uszczelnionym korpusie. Gumowe uszczelki we wszystkich ruchomych częściach służą do zapobiegania przenikaniu wilgoci. Przedni element soczewki posiada powłokę fluorową, która odpycha krople deszczu, tłuszcz i kurz oraz ułatwia czyszczenie.
data dodania: 26-04-2019
godzina dodania: 09:56
odsłon: 2965 powrót na stronę główną »
Komentarzesortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:Pierwsze na świecie "mobilne" obiektywy zmiennoogniskowe Canona do kamer z matrycą 2/3 4K: CJ18ex28B i CJ15ex8.5B
Nikkor Z 35 mm f/1,2 i Nikon Coolpix 1100 - niespodziewany debiut, dwie potęgi w różnych kategoriach - znamy cenę 5 lutego 2025 r. Nikon zaprezentował dwa skrajnie różne produkty. Jednym z nich jest superjasny, pełnoklatkowy Nikkor Z 35 mm f/1,2 S, a drugim kompaktowy superzoom Nikon Coolpix 1100. Czyli od dzisiaj można szerzej rozmywać świat i podróżować po Księżycu bez lotu w kosmos. Hanna Kantor zdobywa nagrodę Poland National Award w konkursie Sony World Photography Awards 2025 4 lutego 2025 r. firma Sony Europe poinformowała, że nagrodę Poland National Award w konkursie Sony World Photography Awards 2025 otrzymała Hanna Kantor. Publikujemy pierwsze wrażenia wyróżnionej i listę zwycięzców z pozostałych krajów. Tamron 90 mm f/2,8 Di III Macro VXD - również w wersji do Nikona Z 26 września 2024 r. Tamron zaprezentował nowego Tamrona 90 mm f/2,8 Di III Macro VXD. To wszechstronny obiektyw przeznaczony zarówno do pełnoklatkowych bezlusterkowców z mocowaniem Sony E, jak i Nikon Z. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |