testowe ![]() Nagrody dla najlepszych produktów fotograficzne EISA AWARDS 2022-2023![]() 15 sierpnia to dzień, w którym EISA, obchodząca w tym roku 40-tą rocznicę powstania, prezentuje najlepsze produkty elektroniki użytkowej EISA AWARDS. Wśród nagrodzonych w tym roku, aż 22 to produkty typowo fotograficzne. Podczas pandemii związanej z koronawirusem EISA dostosowała się do nowych realiów i na kilkudziesięciu wideospotkaniach, trwających zdecydowanie dłużej niż przed rokiem, wybrała najważniejsze produkty fotograficzne sezonu 2022/2023. Zainteresowanych zapoznaniem się z tym wyborem zapraszamy do lektury.
W tym roku w panelu fotograficznym przyznano aż 22 nagrody w typowo fotograficznych kategoriach. Tylko o jedną mniej niż przed rokiem, co może napawać pewnym optymizmem, gdyż oznacza to, że pomimo pandemii firmy wprowadzały na rynek nowe produkty w sporych ilościach. Wśród wyróżnionych produktów znalazły się i te dla vloggerów. Zabrakło jednak miejsca na nagrody dla drona fotograficznego i fotograficznej innowacji.
![]()
Popularność bezlusterkowców i walka o klienta w tym sektorze rynku jest tak duża, że nie dziwią nas już aparaty przeznaczone dla fotografujących o różnym stopniu zaawansowania. Na rynku znajdziemy więc aparaty popularne, dla zaawansowanych, dla profesjonalistów i coraz więcej dedykowanych vlogerom.
EISA wyróżniła w tym roku aż 14 obiektywów. Podobnie jak przed rokiem rynek zdominowały produkty dedykowane do aparatów z mocowaniem Sony E. Producenci niezależni zauważyli tę część rynku już przed rokiem i nadal starają się odciąć dla siebie jak największy kawałek z tortu. Nieco zmodyfikowano nazwy kategorii wyróżnianych obiektywów.
NAJLEPSZY APARAT EISA 2022-2023
![]() Nikon Z 9
![]() Więcej na: eisa.eu TEST: FK 8-9/22 OPIS: FK 11/21
data dodania: 15-08-2022
godzina dodania: 00:00
odsłon: 6165 powrót na stronę główną »
![]() Komentarze![]() sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() Wygraj 2500 euro - EISA MAESTRO 2025 - "Życie ulicy" - tylko do 15 maja Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie EISA MAESTRO 2025 - "Życie ulicy" (Street Life). Nowe zasady konkursu mają zwiększyć jego atrakcyjność i umożliwiają udział w konkursie osobom, które nie sa zwolennikami tworzenia serii zdjęć. Konkurs ma dwie kategorie: zdjęcia seryjne i po raz pierwszy zdjęcia pojedyncze. Główna nagroda wynosi 2000 euro + 500 euro w głosowaniu na Facebooku (dla serii) oraz 1000 euro + 500 euro w głosowaniu na Facebooku (dla zdjęć pojedynczych). Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy wgrać do serwisu foto-kurier.pl do zakładki zdjęcia seryjne/EISA MAESTRO 2025 pliki o dłuższym boku maksymalnie 1200 pikseli (waga maks. 2 MB). Zdjęcia pojedyncze przyjmowane są poprzez zakładkę EISA MAESTRO'25 w galeriach konkursowych z 2025 roku. Dołącz do zabawy i wygraj nawet 2500 euro. ![]() Nowe kompakty Praktica Dwa nowe aparaty kompaktowe Praktica wyposażone są w obiektywy zmiennoogniskowe, w których zastosowano najnowsze technologie: soczewek asferycznych i szkła o ultraniskiej dyspersji. Praktica Super Zoom 105AF wyposażona jest w obiektyw Prakticar Aspherical Lens Zoom 38-105 mm f/5-12,7, a Praktica Super Zoom 1450AF w... ![]() LIGA FOTO-KURIERA 2023 - II etap pt. "Droga" - zgłoszenia tylko do 17 marca Montaż powstał ze zdjęć następujących osób: Andrzej Bochenski, Xenia Chowaniec, Piotr Grochala, Maciej Nowak, Marek Sas, Robert Sic, Ryszard Warchoł i Bogusław Wójcikiewicz. Oni już wgrali swoje zdjęcia. Zainspiruj się. Zapraszamy do rywalizacji. Łączna pula nagród wzrosła do ok. 20 tys. zł. Dołącz do zabawy na dowolnym etapie konkursu. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |