Wydania FK: 176,
publikacje: 9350,
wydarzenia: 2235,
opisy i testy: 2129,
galerie zdjęć: 300732,
użytkownicy: 9920
Trwa wyszukiwanie informacji - proszę czekać ...
Wyniki wyszukiwania dla podświetlonej kategorii
Ulepszony futerał do X100
Wraz z prezentacja modelu X100S Fujifilm pokazało ulepszoną wersję futerału na ten aparat (pasująca również do modelu X100). Jest to znany już użytkownikom tego modelu skórzany futerał w kolorze brązowym.
Modyfikacją w nim jest jednak otwierana klapka w dolnej części umożliwiający dostęp do gniazda baterii i karty pamięci. Teraz aby wyjąć kartę nie musimy zdejmować z aparatu futerału, co było jedynym mankamentem aktualnego modelu pokrowca. Cena nie została jeszcze ustalona ale nie powinna zbytnio odbiegać od dotychczasowej (399 zł).
Dołącz do konkursu na dowolnym jego etapie. LIGA Foto-Kuriera 2025 ma 9
-etapów. Zdjęcia jpg (RGB) mieszczące się w kwadracie 1200 x 1200
(mniejsze niż 2 MB) pikseli można wgrywać do serwisu zgdonie
z terminarzem podanym dalej. Zapoznaj się z regulaminem konkursu i pulą
nagród comiesięcznych i finałowych. Wartość nagród przekroczyła już 13 tysięcy zł.
Marta Darowska i Tadeusz Koniarz, eksperci nie tylko w dziedzinie
fotografii, poddają swojej opinii wybrane zdjęcia użytkowników galerii
foto-kurier.pl. Wgrywaj zdjęcia do serwisu jeśli chcesz, żeby nasi
eksperci omówili je na łamach Foto-Kuriera. Tym razem swoją uwage skupili między
innymi na zdjęciu, którego autorem jest Daniel Mopert, następnym razem może
to być seria lub pojedyncze zdjęcie wgrane przez Ciebie.
13 lutego 2025 r. Nikon wprowadził na rynek obiektyw do filmowania Nikkor Z 28-135mm f/4 PZ. Obiektyw powstał z myślą o filmowcach pracujących w pojedynkę lub z małymi ekipami. Umożliwia nagrywanie materiałów w rozdzielczości do 8K bezpośrednio z aparatu i jest wystarczająco lekki, aby filmować z ręki. Został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wyjątkowych możliwości filmowcom korzystającym z pełnoklatkowych aparatów Nikon z serii Z, takich jak Nikon Z9 czy Nikon Z8.
Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024