testowe Nikon Z 6II i Nikon Z 7II w naszych rękach, czyli nowe wersje starszych braci [WIDEO]![]() ciąg dalszy...
![]()
System Nikon Z
Ważniejsze cechy Nikona Z 7II
![]()
• Większa moc obliczeniowa, więcej szczegółów: Duża średnica bagnetu Z połączona z dużą, pełnoklatkową matrycą o rozdzielczości 45,7 mln pikseli i dwoma procesorami EXPEED 6. Większy zakres dynamiki i wyższą jakość zdjęć w szerokim zakresie czułości ISO. Nagrywaj filmy w rozdzielczości do 4K/60p.
• Maksymalna szybkość i niezawodność działania: Dwa gniazda kart pamięci umożliwiają używanie kart SD UHS-II w jednym gnieździe oraz ultraszybkich kart CFexpress lub XQD w drugim.
• System AF: System AF po wyjściu z trybu czuwania powracado wybranego pola AF. Pomiar ekspozycji do -4 EV jest dostępny w przypadku fotografowania obiektywem f/2 (lub jaśniejszym).
• Fotografuj szybciej i dłużej - w ciszy: Częstotliwość fotografowania do 10 kl./s umożliwia ogromną elastyczność, a większy bufor na fotografowanie bez przerw.
• Wizjer, który nadąża: Wizjer elektroniczny (EVF) o wysokiej rozdzielczości 3690 tys. punktów charakteryzuje się wysoką częstotliwością odświeżania, która znacznie polepsza płynność widocznego w nim obrazu nawet podczas fotografowania z krótkimi czasami ekspozycji.
• Ekrany informacji zdjęciowych dostosowane do Ciebie: Konfigurowalne ekrany informacji zdjęciowych umożliwiają szybkie dostosowanie ustawienia. Podczas fotografowania można też całkowicie wyłączyć wyświetlanie informacji. Wizjer elektroniczny wyłącza się automatycznie w celu oszczędzania energii, gdy odchylimy monitor, aby fotografować w trybie podglądu na żywo.
• Wytrzymały to mało powiedziane: Trudny teren, złe warunki pogodowe lub generatory mgły ustawione na planie - uszczelniony Nikon Z 7II daje radę. • SnapBridge: Stale rozwijana aplikacja SnapBridge firmy Nikon umożliwia teraz aktualizowanie oprogramowania sprzętowego aparatu za pośrednictwem urządzenia inteligentnego.
data dodania: 14-10-2020
godzina dodania: 09:06
odsłon: 3372 powrót na stronę główną »
![]() Komentarze![]() sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() TEST Canon EOS 6D Mark II, czyli budżetowa „pełna klatka” nie tylko dla podróżujących - test z FK 4/18
![]() Wydanie Specjalne Foto-Kuriera 1/24 - Obiektywy bez tajemnic - w najlepszych salonach prasowych i on line Wydanie Specjalne Foto-Kuriera 1/24 - Obiektywy - jest w najlepszych salonach prasowych oraz w naszym e-kiosku. Czy wiecie jaka jest średnia wartość obiektywu zamieszczonego w tej publikacji mieszczącej m.in. opisy ponad 110 obiektywów? Czym się różnią obiektywy do bezlusterkowców od tych do lustrzanek? Co to jest skala odwzorowania? Jaki kąt widzenia ma dany obiektyw? Co to jest bokeh i jak go kreować? Na te i wiele innych pytań znajdziecie w nim odpowiedź. ![]() Test Epsona EcoTank L8180 - fotograficzna jakość do A3+ (a nawet do 2 m długości) przy niskiej cenie w Pierwszy raz na temat tej drukarki pisaliśmy w wydaniu specjalnym Foto-Kuriera 2/21 w grudniu 2021 roku, ale dopiero teraz ten ciekawy model 6-cio kolorowej drukarki A3+ w systemie EcoTank trafił pod nasze redakcyjne strzechy. Dzięki temu mogliśmy go przetestować, a teraz dzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami. ![]() Test Nikona Z50II - wreszcie poprawiony, z matrycą APS-C 7 listopada 2024 r., po ponad pięciu latach od premiery Nikona Z50 (10.2019 r.), Nikon zaprezentował swój najnowszy, również produkowany w Tajlandii, model bezlusterkowca o symbolu Nikon Z50II. Jest to nadal budżetowy aparat typu DX, czyli z matrycą APS-C o rozdzielczości 20,9 mln pikseli, ale wprowadzono w nim sporo dobrych modyfikacji likwidując przepaść technologiczną między modelem APS-C, a współczesnymi modelami pełnoklatkowymi tego producenta. W grudniu egzemplarz finalny trafił do naszej redakcji, a w dalszej części prezentujemy pełny test tego modelu aparatu. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |