testowe Stwórz własne niebo, czyli jak firma Skylum tworząc oprogramowanie Luminar 4 wykorzystuje Automatyczną Inteligencję23 lipca 2019 roku firma Skylum poinformowała, że wykorzystując zastrzeżoną technologię opartą na "uczeniu maszynowym" ich sztandarowy program Luminar 4 będzie pierwszym programem do edycji zdjęć, który ma w pełni zautomatyzowane natychmiastowe narzędzie Sky Replacement (zmiany tła), które umożliwia zaoszczędzenie kreatywnym fotografującym wiele godzin żmudnego edytowania zdjęć.
23 lipca 2019 r. firma Skylum zapowiedziała wprowadzenie jesienią tego roku nowej, już czwartej wersji oprogramowania. Firma w nowym programie Lumina 4, kontynuuje wprowadzanie innowacji poprzez narzędzia "uczenia maszynowego". Oprócz nowego narzędzia AI Sky Replacement, użytkownicy programu Luminar mogą spodziewać się większej liczby funkcji wykorzystujacych tzw. "uczenie maszynowe" lub jak kto woli Automatyczną Inteligencję. Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi i rozsądnym czasom i łatwości w realizacji Luminar 4 ma być doskonałym wyborem dla kreatywnych twórców fotografii.
Jak to działa? AI Sky Replacement w sposób automatyczny, wykrywa nie tylko niebo, ale także obiekty na fotografowanej scenie. Pomaga to upewnić się, że zdjęcie jest tak realistyczne, jak to możliwe po wstawieniu nowego nieba. Usuwa takie elementy jak aureole, artefakty i krawędzie przejść, problemy, które często występowały w istniejących technikach zastępowania nieba. Dzięki AI Sky Replacement można również dopasować niebo do reszty elementów obrazu - takich jak głębia ostrości, ton, ekspozycja i kolory - co czyni go doskonałym narzędziem nie tylko do krajobrazów, ale także do portretów.
data dodania: 12-08-2019
godzina dodania: 06:54
odsłon: 4255 powrót na stronę główną »
Komentarzesortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:Nikkor Z 35 mm f/1,2 i Nikon Coolpix 1100 - niespodziewany debiut, dwie potęgi w różnych kategoriach - znamy cenę 5 lutego 2025 r. Nikon zaprezentował dwa skrajnie różne produkty. Jednym z nich jest superjasny, pełnoklatkowy Nikkor Z 35 mm f/1,2 S, a drugim kompaktowy superzoom Nikon Coolpix 1100. Czyli od dzisiaj można szerzej rozmywać świat i podróżować po Księżycu bez lotu w kosmos. Hanna Kantor zdobywa nagrodę Poland National Award w konkursie Sony World Photography Awards 2025 4 lutego 2025 r. firma Sony Europe poinformowała, że nagrodę Poland National Award w konkursie Sony World Photography Awards 2025 otrzymała Hanna Kantor. Publikujemy pierwsze wrażenia wyróżnionej i listę zwycięzców z pozostałych krajów. Tamron 90 mm f/2,8 Di III Macro VXD - również w wersji do Nikona Z 26 września 2024 r. Tamron zaprezentował nowego Tamrona 90 mm f/2,8 Di III Macro VXD. To wszechstronny obiektyw przeznaczony zarówno do pełnoklatkowych bezlusterkowców z mocowaniem Sony E, jak i Nikon Z. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |