testowe Epson prezentuje SureLab SL-D800: kompaktową drukarkę fotograficzną dla profesjonalistów![]() Urządzenie obsługuje całą gamę formatów, zapewniając zakładom fotograficznym i profesjonalnym fotografom większą elastyczność, szybkość i jakość drukowania, co pozwala im uzyskać szersze możliwości biznesowe.
![]()
Firma Epson przedstawia SureLab SL-D800 – komercyjną drukarkę fotograficzną, która została opracowana z myślą o zakładach fotograficznych i tych, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność związaną z drukowaniem o nowe usługi przy jednoczesnym zminimalizowaniu wpływu na środowisko. Idealnie sprawdzi się ona w firmach i punktach zajmujących się produkcją zdjęć, prywatnych zakładach fotograficznych, minilabach, punktach ksero, u fotografów okolicznościowych i w foto budkach, a także firmach, które potrzebują drukować wysokiej jakości materiały w szerokiej gamie nośników i w różnych formatach.
![]()
Na niski koszt eksploatacji urządzenia SureLab D800 składają się długi czas eksploatacji bez serwisowania oraz niewielkie wymagania konserwacyjne. Pozwala to zwiększyć produktywność i umożliwia użytkownikom oferowanie klientom usług na wysokim poziomie. Ponadto dzięki zaawansowanemu zarządzaniu nagrzewnicą i wentylatorem w trybie uśpienia pobór mocy i poziom hałasu zostały znacząco obniżone. Zwiększona ekonomiczność sprawia, że to niedrogie urządzenie SL-D800 staje się jednym z najbardziej atrakcyjnych rozwiązań w branży komercyjnego drukowania zdjęć.
„SureLab SL-D800 stanowi kontynuację popularnego modelu SL-D700. Wszystkie udoskonalenia są odpowiedzią na sugestie użytkowników. Drukarka SL-D800 ma niewielkie rozmiary (takie same co model SL-D700), jest wytrzymała i stworzona z myślą o szybkości, elastyczności i wysokiej jakości komercyjnego druku zdjęć. Została zaprojektowana pod kątem wieloletniej eksploatacji i idealnie wpasowuje się do środowiska pracy. Istotnymi usprawnieniami są wytrzymały podajnik oraz udoskonalona konstrukcja trzpienia, a dzięki intuicyjnej, dwukrokowej zmianie rolki można także znacząco ograniczyć przestoje. Dużą zaletą jest to, że możemy dostarczać użytkownikom kompletne rozwiązanie, obejmujące atramenty, papier oraz oprogramowanie Epson – w porównaniu do procesu pozyskiwania ich od różnych dostawców pozwala to zaoszczędzić cenny czas. To pożądane uzupełnienie oferty SureLab" - powiedział Grzegorz Mencfel, Business Account Manager - LFP w Epson Europe.
data dodania: 08-06-2019
godzina dodania: 09:20
odsłon: 1748 powrót na stronę główną »
![]() Komentarze![]() sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() Wydanie Specjalne Foto-Kuriera 1/24 - Obiektywy bez tajemnic - w najlepszych salonach prasowych i on line Wydanie Specjalne Foto-Kuriera 1/24 - Obiektywy - jest w najlepszych salonach prasowych oraz w naszym e-kiosku. Czy wiecie jaka jest średnia wartość obiektywu zamieszczonego w tej publikacji mieszczącej m.in. opisy ponad 110 obiektywów? Czym się różnią obiektywy do bezlusterkowców od tych do lustrzanek? Co to jest skala odwzorowania? Jaki kąt widzenia ma dany obiektyw? Co to jest bokeh i jak go kreować? Na te i wiele innych pytań znajdziecie w nim odpowiedź. ![]() Test Epsona EcoTank L8180 - fotograficzna jakość do A3+ (a nawet do 2 m długości) przy niskiej cenie w Pierwszy raz na temat tej drukarki pisaliśmy w wydaniu specjalnym Foto-Kuriera 2/21 w grudniu 2021 roku, ale dopiero teraz ten ciekawy model 6-cio kolorowej drukarki A3+ w systemie EcoTank trafił pod nasze redakcyjne strzechy. Dzięki temu mogliśmy go przetestować, a teraz dzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami. ![]() Test Nikona Z50II - wreszcie poprawiony, z matrycą APS-C 7 listopada 2024 r., po ponad pięciu latach od premiery Nikona Z50 (10.2019 r.), Nikon zaprezentował swój najnowszy, również produkowany w Tajlandii, model bezlusterkowca o symbolu Nikon Z50II. Jest to nadal budżetowy aparat typu DX, czyli z matrycą APS-C o rozdzielczości 20,9 mln pikseli, ale wprowadzono w nim sporo dobrych modyfikacji likwidując przepaść technologiczną między modelem APS-C, a współczesnymi modelami pełnoklatkowymi tego producenta. W grudniu egzemplarz finalny trafił do naszej redakcji, a w dalszej części prezentujemy pełny test tego modelu aparatu. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |