testowe
Kliknij w zdjęcie aby je powiększyć!
średnia 5.7/6 z 18 głosów Aby zagłosować musisz być zalogowany Oceń zdjęcie jeśli chcesz zobaczyć kto jest jego autorem i jak oceniali je inni.
Liczba ocenionych zdjęć: 0,
aby autor zdjęcia mógł oceniać w pełnej skali (od 1 do 6) musi ocenić jeszcze 200 zdjęć.
Redakcja zmieniła status użytkownika
umożliwiając wcześniejsze ocenianie zdjęć w pełnym zakresie.
suma punktów: 114 |
wyświetleń: 9240
Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany
Janusz Sommer Moderator
27-08-2010 15:03
Efekt 3D bardzo wyraźny. Temat i technika warta docenienia. Ale przy kadrowaniu 3D obowiązują ciągle te same reguły które tu ze względu na nieco niestaranne kadrowanie nie zostały zachowane. Modelka wyśrodkowana. Prawa strona kadru znacznie "cięższa" od lewej. A niektóre rekwizyty scenografii nieatrakcyjnie obięte np obraz od góry. A więc zachwyt i szacunek nad użytą techniką jest ale ocena nie może być wyższa niż 4.
Zobacz także:Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |