testowe Sfotografuj "Twarze" i wygraj 1500 euro i tytuł EISA MAESTRO 2021![]() Temat tegorocznej edycji konkursu to "Twarze" (Faces). Zwycięzca otrzyma tytuł EISA MAESTRO 2021 oraz nagrodę pieniężną w wysokości 1500 euro. Jego zdjęcia opublikowane zostaną w 16. magazynach fotograficznych i serwisach internetowych należącyh do EISA.
![]() Zgłoszenia
Serie
składające się z 5-8 zdjęć Przyjmowane są tylko w formie cyfrowej (z
aparatów cyfrowych lub skany filmów) i muszą być wykonane na potrzeby
tego konkursu. Zdjęcia muszą być wykonane w 2021 roku.
Termin nadsyłania prac mija 16 maja 2021 r.
Wszystkie zwycięskie prace etapów krajowych będą oceniane podczas obrad organizacji EISA pod koniec czerwca przez Jury złożone z 16. redaktorów naczelnych magazynów i serwisów fotograficznych należących do EISA. Zwycięzcy etapu międzynarodowego zostaną zaproszeni do wzięcia udziału na koszt organizatora w ceremonii przyznania nagród EISA w Berlinie (jeśli okoliczności z wiązane z pandemią na to pozwolą).
1. miejsce 1500 € i statuetka EISA Maestro Prace krajowych zwycięzców EISA Maestro będą również opublikowane pod koniec czerwca na Facebooku w profilu EISA Publics Choice competition. Dodatkowa nagroda dla zwycięzcy to 1000 €. Zwycięzcy rundy finałowej wygrywają również publikację we wrześniowych lub październikowych wydaniach 16. magazynów fotograficznych lub na stronach portali należących do EISA oraz zaproszenie na ceremonię wręczenia nagród EISA w Berlinie (jeśli okoliczności z wiązane z pandemią na to pozwolą) 3.09.2021 (EISA pokrywa koszt pobytu w Berlinie).
Regulamin i Warunki uczestnictwa w EISA MAESTRO 2020 1. Na konkurs przyjmowane są wyłącznie serie (lub fotoreportaże) stworzone w oparciu o główny temat "Twarze" składający się z 5-8 zdjęć. Należy je wgrać do serwisu www.foto-kurier.pl do 16 maja 2021.
![]()
2. Przyjmowane będą tylko zgłoszenia w formie cyfrowej (zdjęcia pochodzące z aparatów cyfrowych lub skany filmów). 3. Przyjmowane są tylko zdjęcia w formacie JPEG. Dłuższy bok nie może być krótszy niż 800 pikseli (takie prace proszę wgrywać do serwisu). W przypadku zakwalifikowania zdjęcia do kolejnego etapu należy dostarczyć zdjęcie o dłuższym boku nie krótszym niż 3000 pikseli. 4. Jedna osoba może przysłać tylko jedno zgłoszenie. 5. Do każdego zgłoszenia powinny być dołączone dane zawierające imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu i adres email. 6. W etapie krajowym w Polsce oceniane będą tylko zdjęcia nadesłane przez obywateli Polski. 7. Jury II etapu (międzynarodowego) składa się z redaktorów naczelnych 16 magazynów fotograficznych i fotogrfaricznych serwisów internetowych. 8. Nagradzane będą trzy najlepsze prace, zarówno na etapie krajowym, jak i międzynarodowym. Chyba, że organizator postanowi inaczej. 9. Należy zgłaszać tylko i wyłącznie własne prace. EISA i czasopisma należące do organizacji EISA nie ponoszą odpowiedzialności za publikowany materiał zdjęciowy. 10. Organizacja EISA i jej członkowie zastrzegają sobie prawo do swobodnego wykorzystywania nagrodzonych zdjęć w zarówno w publikacjach prasowych, na stronach internetowych należących do członków organizacji, jaki i w materiałach promocyjnych organizacji i konkursu. 11. Nie przewiduje się listownego powiadomienia o wynikach konkursu.
data dodania: 17-01-2021
godzina dodania: 18:00
odsłon: 5918 powrót na stronę główną »
![]() Komentarze![]() sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() EISA MEASTRO 2013-2014 "Architektura" - wyniki eliminacji krajowych (pełna wersja artykułu z FK 7/2014)
![]() Wydanie Specjalne Foto-Kurier EXTRA Digitalizacja Warsztatowe ABC 1/2025 (3) Wydanie Specjalne Foto-Kurier EXTRA Digitalizacja Warsztatowe ABC to trzecie spotkanie z Państwem w tej formie, w którym staramy się zaprzyjaźnić Państwa z procesem digitalizacji, przybliżając jego złożoność oraz pokazując jednocześnie jak ważny, ciekawy i obszerny jest to temat. Czy ktoś z Państwa słyszał kiedyś o skanerach dziełowych, o skanerach do map i tkanin, o skanerach do zestawów dokumentów i wszelkiego rodzaju skanerach specjalistycznych? Obecnie nowością rynkową są różnego rodzaju skanery strukturalne, warstwowe, które umożliwiają realizację przestrzennych wydruków wykonywanych na drukarkach strukturalnych, o których również piszemy w tym wydaniu. W publikacji pomagamy zrozumieć jak ważna jest digitalizacja w medycynie, muzealnictwie. Odpowiadamy na pytanie po co digitalizujemy i pokazujemy przykłady digitalizacji w największych instytucjach naszego kraju – z których często korzystamy na co dzień... ![]() TEST Tamrona 90 mm f/2,8 Di III Macro VXD - kultowe zbliżenie 26 września 2024 r. zadebiutował nowy Tamron 90 mm f/2,8 Di III Macro VXD. To wszechstronny obiektyw makro przeznaczony zarówno do pełnoklatkowych bezlusterkowców z mocowaniem Sony E, jak i Nikon Z. Obiektyw ma charakteryzować się wysoką jakością obrazu i ma skalę odwzorowania 1:1, a zatem powinien idealnie sprawdzić się w fotografii zbliżeniowej i portretowej. Pod koniec listopada zawitał do naszej redakcji, dzięki czemu mogliśmy przyjrzeć mu się nieco bliżej. Do testu wykorzystaliśmy aparaty Sony A7 III oraz Sony A7C R. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |