testowe Historia Polski odtworzona z klocków LEGO w multimedialnej oprawie 38 projektorów Sony![]() Ponad milion klocków LEGO i 38 laserowych projektorów Sony w jednym miejscu! Tak wyjątkowej realizacji jeszcze nie było! Jest niesamowitym połączeniem pasji do budowania z zainteresowaniem historią i upodobaniem do najnowszych technologii – tak jednym zdaniem można opisać interaktywne centrum, które powstało w Krakowie – HistoryLand.
![]()
Pomysł na HistoryLand narodził się z połączenia dwóch pasji – do historii i budowania z klocków LEGO®. To interaktywne centrum jest spełnieniem marzeń jego twórców – Marcina Pietruchy oraz Marcina i Krzysztofa Tobolskich, którzy od dziecka lubili budować z klocków. Pierwsza powstała makieta Sukiennic. Później kolejne. Jest ich obecnie dziesięć, ale twórcy zapowiadają kolejne.
![]()
Na koniec przyszedł czas na oprawę multimedialną
data dodania: 23-02-2018
godzina dodania: 09:05
odsłon: 3700 powrót na stronę główną »
![]() Komentarze![]() sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() Projektory Sony 4K HDR w budżetowej cenie VPL-VW260ES i laserowej jakości, czyli prawie test Sony VPL-VW760ES
![]() Panasonic Lumix S 18, 24, 35, 50, 85 mm f/1,8 i 100 mm f/2,8 - bezkompromisowa szóstka z Osaki W ofercie firmy Panasonic od listopada 2020 roku do dzisiaj pojawiło się, w rożnych momentach czasu, aż 6 pełnoklatkowych obiektywów stałoogniskowych o dużej jasności, które przeznaczone są do aparatów LUMIX i które zamknięto w korpusach o tej samej wielkości 73,6×82 mm. Przyglądamy się tej grupie produktów i sprawdzamy co je łączy, a co dzieli. ![]() Wygraj 2500 euro - EISA MAESTRO 2025 - "Życie ulicy" - tylko do 15 maja Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie EISA MAESTRO 2025 - "Życie ulicy" (Street Life). Nowe zasady konkursu mają zwiększyć jego atrakcyjność i umożliwiają udział w konkursie osobom, które nie sa zwolennikami tworzenia serii zdjęć. Konkurs ma dwie kategorie: zdjęcia seryjne i po raz pierwszy zdjęcia pojedyncze. Główna nagroda wynosi 2000 euro + 500 euro w głosowaniu na Facebooku (dla serii) oraz 1000 euro + 500 euro w głosowaniu na Facebooku (dla zdjęć pojedynczych). Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy wgrać do serwisu foto-kurier.pl do zakładki zdjęcia seryjne/EISA MAESTRO 2025 pliki o dłuższym boku maksymalnie 1200 pikseli (waga maks. 2 MB). Zdjęcia pojedyncze przyjmowane są poprzez zakładkę EISA MAESTRO'25 w galeriach konkursowych z 2025 roku. Dołącz do zabawy i wygraj nawet 2500 euro. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |