testowe BEiKS ROADSHOW 2008
Firma BEiKS zaprasza na kolejny cykl otwartych i bezpłatnych prezentacji, które odbędą się w na przełomie października i listopada. Zgłoszenia są przyjmowane droga mailową pod adresem: rejestracja@beiks.pl lub telefonicznie pod nr 081 825 97 22. Ilość miejsc jest ograniczona. Prezentacje odbędą się w następujących miastach:
29.10.2008 - Kraśnik Wśród uczestników prezentacji w każdym mieście, zostanie rozlosowana nagroda:Oprogramowanie EDIUS 5 PROGRAM BEiKS ROADSHOW 2008:
10:00 - 10:15 - Powitanie, prezentacja firmy BEiKS - Krzysztof Machulski data dodania: 16-10-2008
godzina dodania: 16:51
odsłon: 2833 powrót na stronę główną »
Komentarzesortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:Tamron 90 mm f/2,8 Di III Macro VXD - również w wersji do Nikona Z 26 września 2024 r. Tamron zaprezentował nowego Tamrona 90 mm f/2,8 Di III Macro VXD. To wszechstronny obiektyw przeznaczony zarówno do pełnoklatkowych bezlusterkowców z mocowaniem Sony E, jak i Nikon Z. Foto-Kuriera - FK 1-2/25 dostępny on-line - wkrótce w salonach prasowych Foto-Kurier 1-2/25 jest dostępny on-line - w naszym e-kiosku. Zapraszamy do obejrzenia ponad 280 zdjęć, w tym czarno-białych portretów aktorów i gwiazd biznesu wykonanych przez KAT Piwecką, z którą obszerny wywiad znajdziecie na stronach tego wydania. Jak zwykle jest co poczytać i czym się zainspirować. Zapraszamy do e-kiosku, a od 5 lutego do odwiedzania najlepszych salonów prasowych. Canon imagePROGRAF PRO-310 - nowa drukarka formatu A3+ - dostępność i cena 30 stycznia 2025 r. Canon zaprezentował nową drukarkę Canon imagePROGRAF PRO-310. Jest to drukarka atramentowa przeznaczona dla pasjonatów fotografii. Wyposażono ją w atrament pigmentowy w 10 kolorach. Umożliwia drukowanie w formacie A3+, a przy tym ma wyróżniać się wysoką jakością wydruków fotograficznych oraz wysoką odpornością na działanie światła i ścieranie. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |