testowe Sony Xperia PRO-I w Polsce![]() Firma Sony rozpoczęła dostawy do Polski nowego modelu Xperia PRO-I, zaprojektowanego specjalnie dla twórców. Xperia PRO-I została wyposażona w przetwornik obrazu typu 1,0″, obiektyw 24 mm z optyką ZEISS® Tessar, zaawansowany procesor obrazu i system AF, tryb nagrywania filmu 4K 120p i wiele innych cech i funkcji, które połączono w smukłej obudowie o grubości zaledwie 8,9 mm.
![]()
Nowa Xperia PRO-I to pierwszy na świecie smartfon z przetwornikiem obrazu typu 1,0″ wyposażonym w system automatyki ostrości z wykrywaniem fazy[1]
![]()
Profesjonalny standard fotografii [1] Smartfon Xperia PRO-I jest wyposażony w przetwornik obrazu Exmor RS® typu 1,0″ z systemem AF z wykrywaniem fazy. Dane zweryfikowane przez serwis SpecTRAX firmy Strategy Analytics poprzez porównanie ich z opublikowanymi danymi technicznymi aparatów ponad 19 600 smartfonów. Stan na 26 października 2021 r.
[2] Tylko obiektyw 24mm.
![]()
W skład aparatu smartfona Xperia PRO-I wchodzą trzy obiektywy — wszystkie z przeciwodblaskową powłoką ZEISS® T* — i czujnik iToF 3D. Nowy, 24-milimetrowy obiektyw z optyką ZEISS® Tessar zapewnia wysoką rozdzielczość, małe zniekształcenia na brzegach kadru oraz wysoki kontrast i ostrość. Użytkownik może również korzystać z obiektywów 16 mm i 50 mm. Nad szybkim i dokładnym ustawianiem ostrości czuwa czujnik iToF 3D. [3] Dokładność działania tej funkcji zależy od panujących warunków. Mogą występować pewne ograniczenia wydajności [4] Maksymalna liczba klatek na sekundę zależy od warunków pracy i ustawień. Zdjęcia seryjne z szybkością do 20 kl./s i śledzeniem AF/AE można wykonywać obiektywem 24 mm. Obiektywy 16 mm i 50 mm umożliwiają zdjęcia seryjne ze śledzeniem AF/AE w tempie do 10 kl./s.
![]()
Zaawansowane możliwości nagrywania filmów * Xperia PRO-I pozwala na wewnętrzny zapis filmów 4K z szybkością do 120 kl./s i ich późniejsze płynne odtwarzanie w nawet pięciokrotnie zwolnionym tempie. Dane zweryfikowane przez serwis SpecTRAX firmy Strategy Analytics poprzez porównanie ich z opublikowanymi danymi technicznymi ponad 19 600 smartfonów. Stan na 26 października 2021 r.
![]()
Najlepsze warunki do oglądania filmów, słuchania muzyki i grania [5] Cecha zależna od rodzaju materiału, dostępności gry i zgodności.
data dodania: 10-02-2022
godzina dodania: 10:02
odsłon: 1373 powrót na stronę główną »
![]() Komentarze![]() sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() TEST Panasonic Lumix GH5 II - wszechstronny, streamingowy brat Panasonica Lumix GH5 - test z Foto-Kuriera 12/21
![]() Canon EOS R5 C - pierwsza pełnoklatkowa kamera na bazie Canona EOS R5, filmująca bez ograniczeń w 8K
![]() Wydanie Specjalne Foto-Kuriera 1/24 - Obiektywy bez tajemnic - w najlepszych salonach prasowych i on line Wydanie Specjalne Foto-Kuriera 1/24 - Obiektywy - jest w najlepszych salonach prasowych oraz w naszym e-kiosku. Czy wiecie jaka jest średnia wartość obiektywu zamieszczonego w tej publikacji mieszczącej m.in. opisy ponad 110 obiektywów? Czym się różnią obiektywy do bezlusterkowców od tych do lustrzanek? Co to jest skala odwzorowania? Jaki kąt widzenia ma dany obiektyw? Co to jest bokeh i jak go kreować? Na te i wiele innych pytań znajdziecie w nim odpowiedź. ![]() Test Epsona EcoTank L8180 - fotograficzna jakość do A3+ (a nawet do 2 m długości) przy niskiej cenie w Pierwszy raz na temat tej drukarki pisaliśmy w wydaniu specjalnym Foto-Kuriera 2/21 w grudniu 2021 roku, ale dopiero teraz ten ciekawy model 6-cio kolorowej drukarki A3+ w systemie EcoTank trafił pod nasze redakcyjne strzechy. Dzięki temu mogliśmy go przetestować, a teraz dzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami. ![]() Test Nikona Z50II - wreszcie poprawiony, z matrycą APS-C 7 listopada 2024 r., po ponad pięciu latach od premiery Nikona Z50 (10.2019 r.), Nikon zaprezentował swój najnowszy, również produkowany w Tajlandii, model bezlusterkowca o symbolu Nikon Z50II. Jest to nadal budżetowy aparat typu DX, czyli z matrycą APS-C o rozdzielczości 20,9 mln pikseli, ale wprowadzono w nim sporo dobrych modyfikacji likwidując przepaść technologiczną między modelem APS-C, a współczesnymi modelami pełnoklatkowymi tego producenta. W grudniu egzemplarz finalny trafił do naszej redakcji, a w dalszej części prezentujemy pełny test tego modelu aparatu. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |