testowe Sony Xperia PRO-I w Polsce![]() Firma Sony rozpoczęła dostawy do Polski nowego modelu Xperia PRO-I, zaprojektowanego specjalnie dla twórców. Xperia PRO-I została wyposażona w przetwornik obrazu typu 1,0″, obiektyw 24 mm z optyką ZEISS® Tessar, zaawansowany procesor obrazu i system AF, tryb nagrywania filmu 4K 120p i wiele innych cech i funkcji, które połączono w smukłej obudowie o grubości zaledwie 8,9 mm.
![]()
Nowa Xperia PRO-I to pierwszy na świecie smartfon z przetwornikiem obrazu typu 1,0″ wyposażonym w system automatyki ostrości z wykrywaniem fazy[1]
![]()
Profesjonalny standard fotografii [1] Smartfon Xperia PRO-I jest wyposażony w przetwornik obrazu Exmor RS® typu 1,0″ z systemem AF z wykrywaniem fazy. Dane zweryfikowane przez serwis SpecTRAX firmy Strategy Analytics poprzez porównanie ich z opublikowanymi danymi technicznymi aparatów ponad 19 600 smartfonów. Stan na 26 października 2021 r.
[2] Tylko obiektyw 24mm.
![]()
W skład aparatu smartfona Xperia PRO-I wchodzą trzy obiektywy — wszystkie z przeciwodblaskową powłoką ZEISS® T* — i czujnik iToF 3D. Nowy, 24-milimetrowy obiektyw z optyką ZEISS® Tessar zapewnia wysoką rozdzielczość, małe zniekształcenia na brzegach kadru oraz wysoki kontrast i ostrość. Użytkownik może również korzystać z obiektywów 16 mm i 50 mm. Nad szybkim i dokładnym ustawianiem ostrości czuwa czujnik iToF 3D. [3] Dokładność działania tej funkcji zależy od panujących warunków. Mogą występować pewne ograniczenia wydajności [4] Maksymalna liczba klatek na sekundę zależy od warunków pracy i ustawień. Zdjęcia seryjne z szybkością do 20 kl./s i śledzeniem AF/AE można wykonywać obiektywem 24 mm. Obiektywy 16 mm i 50 mm umożliwiają zdjęcia seryjne ze śledzeniem AF/AE w tempie do 10 kl./s.
![]()
Zaawansowane możliwości nagrywania filmów * Xperia PRO-I pozwala na wewnętrzny zapis filmów 4K z szybkością do 120 kl./s i ich późniejsze płynne odtwarzanie w nawet pięciokrotnie zwolnionym tempie. Dane zweryfikowane przez serwis SpecTRAX firmy Strategy Analytics poprzez porównanie ich z opublikowanymi danymi technicznymi ponad 19 600 smartfonów. Stan na 26 października 2021 r.
![]()
Najlepsze warunki do oglądania filmów, słuchania muzyki i grania [5] Cecha zależna od rodzaju materiału, dostępności gry i zgodności.
data dodania: 10-02-2022
godzina dodania: 10:02
odsłon: 1442 powrót na stronę główną »
![]() Komentarze![]() sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() TEST Panasonic Lumix GH5 II - wszechstronny, streamingowy brat Panasonica Lumix GH5 - test z Foto-Kuriera 12/21
![]() Canon EOS R5 C - pierwsza pełnoklatkowa kamera na bazie Canona EOS R5, filmująca bez ograniczeń w 8K
![]() Wydanie Specjalne Foto-Kurier EXTRA Digitalizacja Warsztatowe ABC 1/2025 (3) Wydanie Specjalne Foto-Kurier EXTRA Digitalizacja Warsztatowe ABC to trzecie spotkanie z Państwem w tej formie, w którym staramy się zaprzyjaźnić Państwa z procesem digitalizacji, przybliżając jego złożoność oraz pokazując jednocześnie jak ważny, ciekawy i obszerny jest to temat. Czy ktoś z Państwa słyszał kiedyś o skanerach dziełowych, o skanerach do map i tkanin, o skanerach do zestawów dokumentów i wszelkiego rodzaju skanerach specjalistycznych? Obecnie nowością rynkową są różnego rodzaju skanery strukturalne, warstwowe, które umożliwiają realizację przestrzennych wydruków wykonywanych na drukarkach strukturalnych, o których również piszemy w tym wydaniu. W publikacji pomagamy zrozumieć jak ważna jest digitalizacja w medycynie, muzealnictwie. Odpowiadamy na pytanie po co digitalizujemy i pokazujemy przykłady digitalizacji w największych instytucjach naszego kraju – z których często korzystamy na co dzień... ![]() TEST Tamrona 90 mm f/2,8 Di III Macro VXD - kultowe zbliżenie 26 września 2024 r. zadebiutował nowy Tamron 90 mm f/2,8 Di III Macro VXD. To wszechstronny obiektyw makro przeznaczony zarówno do pełnoklatkowych bezlusterkowców z mocowaniem Sony E, jak i Nikon Z. Obiektyw ma charakteryzować się wysoką jakością obrazu i ma skalę odwzorowania 1:1, a zatem powinien idealnie sprawdzić się w fotografii zbliżeniowej i portretowej. Pod koniec listopada zawitał do naszej redakcji, dzięki czemu mogliśmy przyjrzeć mu się nieco bliżej. Do testu wykorzystaliśmy aparaty Sony A7 III oraz Sony A7C R. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |