testowe Aktualizacje firmware’u dla Nikonów Z 6, Z 7 i Z 50![]() Firma Nikon ogłosiła dzisiaj, 18 lutego, publikację oprogramowania pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Nikon Z 7 i Nikon Z 6 w wersji 3.00 oraz aparatu bezlusterkowego Z 50 formatu DX w wersji 1.10. Uaktualnienia oprogramowania wprowadzają udoskonalenia dotychczasowych funkcji, zwiększając tym samym możliwości aparatów bezlusterkowych.
![]()
Dzięki uaktualnieniu oprogramowania aparatów Z 7 / Z 6 do wersji 3.00, dotychczasowy AF z wykrywaniem twarzy i oczu zostaje wzbogacony o funkcję AF z wykrywaniem zwierząt. Podczas gdy dotychczasowy AF rozpoznaje ludzkie twarze i oczy, to zaktualizowany AF rozpoznaje również oczy i pyski psów oraz kotów w celu dokładniejszego ustawienia ostrości. Dzięki temu można skoncentrować się na kreatywnym kadrowaniu zdjęć. Ponadto, zmodyfikowano śledzenie obiektów w ruchu tak, aby działało podobnie jak funkcja śledzenia 3D w lustrzankach cyfrowych firmy Nikon, a tym samym było łatwiejsze w użyciu. Zapewniono też obsługę kart pamięci CFexpress od większej liczby producentów. Wersja oprogramowania 1.10 aparatu Z 50 udoskonala działanie AF podczas rejestrowania autoportretów w trybie filmowania. To udoskonalenie zostało wprowadzone w odpowiedzi na oczekiwania użytkowników, aby aparat utrzymywał ostrość na rejestrowanych twarzach.
Funkcje udoskonalone dzięki uaktualnieniom oprogramowania:
![]()
Oprogramowanie w wersji 3.00
Zwiększona użyteczność AF ze śledzeniem obiektu
Obsługa kart pamięci CFexpress
data dodania: 18-02-2020
godzina dodania: 09:21
odsłon: 1195 powrót na stronę główną »
![]() Komentarze![]() sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() Foto-Kurier 4/25 wczoraj wysłaliśmy do prenumeratorów, jest dostępny on-line i... Foto-Kurier 4/25 wczoraj wysłaliśmy do prenumeratorów, jest dostępny on-line. W salonach EMPIK już od 14 kwietnia, a w pozostałych sieciach prasowych powinien być wcześniej, może nawet już dzisiaj jest. Życzymy inspirującej lektury. ![]() Foto-Kurier 4/25 on-line, wkrótce u prenumeratorów i w najlepszych salonach prasowych Foto-Kurier 4/25 on-line - w naszym e-kiosku. Na okładce jest droga, sfotografowana pzez Andrzeja Bocheńskiego nadesłana na Ligę Foto-Kuriera 2025. W wydaniu znajdziecie oryginalne zdjęcia naszych Czytelników. Zapraszamy do klikania i do Foto-Kuriera 3/25, który jeszcze kilka dni będzie królował w salonach prasowych. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |