testowe Samsung Q7F TV czyli zdjęcia również w jasnych pomieszczeniachRosnąca popularność serwisów VoD, takich jak HBO GO, Player, ShowMax czy Netflix sprawia, że zmienia się sposób, w jaki oglądamy filmy i seriale. Nie jesteśmy już zależni od ramówki telewizyjnej i sami decydujemy co i kiedy zobaczymy. Podobnie dzieje się gdy wykorzystujemy telewizory do oglądania zdjęć. Coraz częściej chcemy korzystać z nich o dowolnej porze dnia bez względu na poziom światła znajdującego się wokół nas. Ważne jest zatem, aby jakość obrazu była tak samo dobra w jasnym jak i w ciemnym pomieszczeniu. W dalszej części poddajemy analizie telewizor Samsunga o symbolu Q7F, jeden z ciekawszych telewizorów z funkcją SMART TV, który otrzymał w tym roku nagrodę EISA w kategorii najlepszy SMART TV 2017–2018.
Od zewnątrz
Zanim jednak dokładniej przyjrzymy się testowanemu Q7F kilka słów, tytułem wyjaśnienia, poświęcimy całej rodzinie, która składa się z modeli Samsung QLED TV Q7 i Q8. W ramach serii oferowane są telewizory z płaskim (oznaczony literą F) lub zakrzywionym (litera C) ekranem. Modele z płaskim ekranem QLED TV Q7F dostępne są z przekątnymi ekranu o wymiarach: 49, 55, 65 i 75 cali, a z zakrzywionym Q7C o wielkościach: 49, 55 i 65 cali. W sumie seria Q7 obejmuje siedem produktów. Z kolei w ramach serii Q8 do wyboru są trzy modele o przekątnej 55, 65 i 75 cali – wszystkie są zakrzywione (Q8C).
Wróćmy jednak do testowanego w tym wydaniu modelu, czyli Samsunga Q7F, który może, podobnie jak i pozostałe modele z serii, cieszyć oko ciekawym i dopracowanym niemal w każdym szczególe wyglądem. Slogany reklamowe Samsunga mówią, że QLED TV stanie się prawdziwą ozdobą każdego salonu i będzie przyciągał spojrzenia, nawet gdy jest wyłączony. Bez wątpienia jest w tym dużo racji. Błyszcząca powłoka panelu telewizora ma grubość ok. 1 cm. Panel jest otoczony elegancką chromowaną listwą, która estetycznie ogranicza jego czerń tworząc, mającą ok. 2 mm grubości, ramkę. W dolnej części ekranu znajduje się nie rzucające się w oczy logo Samsunga, przy którym umieszczona jest dioda informująca o stanie załączenia TV (świeci na czerwono).
data dodania: 03-11-2017
godzina dodania: 10:12
odsłon: 2619 powrót na stronę główną »
Komentarzesortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:Nikkor Z 35 mm f/1,2 i Nikon Coolpix 1100 - niespodziewany debiut, dwie potęgi w różnych kategoriach - znamy cenę 5 lutego 2025 r. Nikon zaprezentował dwa skrajnie różne produkty. Jednym z nich jest superjasny, pełnoklatkowy Nikkor Z 35 mm f/1,2 S, a drugim kompaktowy superzoom Nikon Coolpix 1100. Czyli od dzisiaj można szerzej rozmywać świat i podróżować po Księżycu bez lotu w kosmos. Hanna Kantor zdobywa nagrodę Poland National Award w konkursie Sony World Photography Awards 2025 4 lutego 2025 r. firma Sony Europe poinformowała, że nagrodę Poland National Award w konkursie Sony World Photography Awards 2025 otrzymała Hanna Kantor. Publikujemy pierwsze wrażenia wyróżnionej i listę zwycięzców z pozostałych krajów. Tamron 90 mm f/2,8 Di III Macro VXD - również w wersji do Nikona Z 26 września 2024 r. Tamron zaprezentował nowego Tamrona 90 mm f/2,8 Di III Macro VXD. To wszechstronny obiektyw przeznaczony zarówno do pełnoklatkowych bezlusterkowców z mocowaniem Sony E, jak i Nikon Z. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |